ГлавнаяНовостиТехно

Microsoft почала міняти Windows 10

Техно
21.01.2020
85
0.0
Microsoft почала міняти Windows 10
Перехід на перероблені іконки додатків стартував.

У грудні минулого року компанія Microsoft оголосила про редизайн більш ніж сотні піктограмок продуктів Windows, включаючи Word, Excel, PowerPoint, OneNote, і так далі. І тепер компанія близька до того, щоб запустити нові іконки для широкої публіки.

Microsoft вже почала впроваджувати перероблені піктограми на панелі завдань Windows 10 у свіжій тестовій збірці в учасників програми тестування Windows Insiders. Спочатку на нововведення звернув увагу користувач соціального новинного ресурсу Reddit під ніком u/MSFTBear.

Дизайн значків виконаний в рамках фірмового стилю оформлення графічного інтерфейсу користувача Fluent Design System, вперше представленого в травні 2017 року на конференції Microsoft Build 2017.

На даний момент нові піктограмки доступні тільки на панелі завдань, а, наприклад, в меню «Пуск» використовуються колишні значки.

З великою ймовірністю, повноцінний перехід на нові піктограмки Windows для простих користувачів відбудеться з виходом великого весняного оновлення системи.Комментарии (0)

avatar