ГлавнаяНовостиLifestyle

Перенесення сайту на віртуальний сервер: коли та як це зробити

Lifestyle
08.02.2024
209
5.0
Перенесення сайту на віртуальний сервер: коли та як це зробити

У світі веб-хостингу віртуальні сервери стають все більш популярним рішенням для зберігання та управління веб-сайтами.У цій статті ми розглянемо, коли слід розглянути перенесення вашого сайту на віртуальний сервер (VDS сервер) і як це зробити найефективніше.

Що таке віртуальний сервер

VDS-сервер https://vps-up.online/ — це сервер, поділений на кілька віртуальних екземплярів, кожен з яких працює як окрема машина. Існує кілька типів віртуалізації, таких як KVM та OpenVZ, кожен з яких має свої особливості:

  • KVM (Kernel-based Virtual Machine) надає повну віртуалізацію та дозволяє кожному віртуальному серверу мати власне ядро операційної системи.
  • OpenVZ використовує контейнеризацію для розподілу ресурсів між віртуальними серверами.

Коли потрібно перенести сайт на віртуальний сервер

Оренда ВПС є оптимальним рішенням для сайтів, які перевищують можливості стандартних хостингів. Він ідеально підходить для мережевих служб з високим навантаженням, а також для сайтів, що займаються розробкою програмного забезпечення та проектами, що вимагають підвищених вимог щодо безпеки даних.

Також віртуальний сервер підходить для корпоративних проектів з підвищеними вимогами до конфіденційності даних, особливо для невеликих компаній, які не можуть дозволити собі фізичний сервер.

Перенесення сайту на віртуальний сервер: коли та як це зробити

Процес перенесення сайту на віртуальний сервер

Процес перенесення сайту на віртуальний сервер може відрізнятися залежно від панелі керування хостингом, що використовується. Ось докладна дорожня карта для перенесення сайту з використанням різних панелей управління:

Перенесення сайту з панелі керування cPanel:

  • Створення резервної копії облікового запису. Увійдіть до панелі керування cPanel і знайдіть розділ "Резервна копія". Потім виберіть опцію "Створити резервну копію всього облікового запису" і зачекайте, поки процес завершиться.
  • Завантаження резервної копії на локальний ПК. Після створення резервної копії завантажте її на комп'ютер за допомогою функції Диспетчер файлів на панелі керування cPanel.
  • Розгортання на новому VDS сервері через WHM. Увійдіть до панелі керування WHM вашого нового VDS сервера, виберіть розділ "Відновлення архіву повного резервного копіювання / cpmove", завантажте раніше створену резервну копію та натисніть "Відновити".

Перенесення сайту з панелі керування ISPmanager:

  • Створення резервної копії облікового запису. Увійдіть до панелі керування ISPmanager та знайдіть розділ "Резервне копіювання". Виберіть опцію, щоб створити резервну копію всього облікового запису.
  • Завантаження резервної копії на локальний ПК. Після створення резервної копії завантажте її на ваш комп'ютер.
  • Відновлення на новому сервері. Увійдіть до панелі керування ISPmanager на новому сервері, знайдіть розділ для відновлення резервної копії та завантажте попередньо створену копію.

Важливо пам'ятати, що при перенесенні сайту на віртуальний сервер необхідно також налаштувати записи DNS, щоб вони вказували на ваш новий VPS хостинг. Це дозволить вашому сайту бути доступним в Інтернеті після завершення процесу перенесення.

Дотримуючись цієї дорожньої карти, ви зможете успішно перенести ваш сайт на VDS хостинг, незалежно від панелі управління хостингом, що використовується.

Висновки

Оренда віртуального сервера пропонує ряд переваг, включаючи гнучкість, масштабованість, підвищену безпеку даних та можливість отримати VPS дешево. Послуга  оренда VDS сервера від провайдера VPS-UP надають надійне та ефективне рішення для вашого веб-проекту. Розміщення вашого сайту на VDS сервері забезпечить його стабільну роботу та покращить продуктивність ваших онлайн-проектів.

Перенесення сайту на віртуальний сервер може бути легким і ефективним, якщо дотримуватися правильної стратегії та використовувати відповідні інструменти. У результаті це дозволить вашому сайту зростати і розвиватися без обмежень, забезпечуючи користувачам безперервний доступ до вашого контенту.

Аватар king22 Yosyp Korol
Главред/Gazetainform

Теги:VPS-UP, віртуальний сервер, перенесення сайту на віртуальний се


Комментарии (0)

avatar