ГлавнаяНовостиТехно

Messenger Rooms: Facebook запустив конкурента Zoom

Техно
15.05.2020
122
0.0
Messenger Rooms: Facebook запустив конкурента Zoom
Facebook анонсувала інструмент для відеоконференцій Messenger Rooms з можливістю одночасного з'єднання з 50 користувачами. Сервіс вже доступний для користувачів з США, Мексики й Канади, а користувачі всіх інших країн зможуть розпочати роботу з ним наступного тижня.

Марк Цукерберг, 14 травня, на своїй сторінці у фейсбуці повідомив про те, що сервіс офіційно стартував. Сервіс безкоштовний, а з його допомогою можна проводити захищені групові відеодзвінки без обмеження в часі. В Україні та решті світу Messenger Rooms запрацює вже наступного тижня.

Переваги Messenger Rooms
Використовуючи Messenger Rooms користувачі можуть створювати окремі групи для відеодзвінків в Facebook і Messenger, а незабаром до них розробники додадуть Instagram Direct, WhatsApp і Portal. У Facebook пояснили, що компанія не переглядає і не прослуховує відеодзвінки користувачів за допомогою цього сервісу, позаяк піклується про їх захист, безпеку і зберігання особистих даних.

Як скористатися сервісом
Користувач після створення групового відеодзвінка надсилає посилання на бесіду друзям або близьким, а вони, перейшовши за ним, відразу підключаться до відеоконференції зі свого смартфона або комп'ютера. Не потрібно нічого завантажувати або встановлювати для цього додатково. Причому тут можна запросити будь-якого користувача, навіть якщо у нього немає облікового запису Facebook. До того ж організатор групи може блокувати виклики і видаляти користувачів.

На кого орієнтований Messenger Rooms
Хоча Messenger Rooms і створений як альтернатива безкоштовної версії Zoom, Цукерберг окремо наголосив у своїй публікації, що цей сервіс все ж створений не для роботи, а для розваг і спілкування між знайомими і родичами. У сервісі Messenger Rooms не потрібно вибирати точний час для початку спілкування, можна проводити зустрічі в будь-який зручний час.

Так, користувач може створити окрему кімнату для розмовою для всіх своїх друзів у верхній частині своєї стрічки новин в Facebook і дивитися, хто заходить туди, щоб поспілкуватися в різний час.

Раніше на початку квітня 2020 року Facebook випустила окрему десктопну версію програми Messenger для ПК на ОС macOS і Windows, в якому можливо робити безкоштовні групові відеодзвінки і користуватися чатами з друзями, отримувати повідомлення про нові повідомлення.

Це було зроблено у відповідь на підвищений попит у користувачів в поточній світовій ситуації на необхідність віддаленого спілкування, а також швидкий розвиток альтернативних сервісів – Zoom, Slack і Microsoft Teams.

Презентація сервісу від Facebook відбулася 24 квітня. Його особисто презентував глава компанії Марк Цукербкрг на своїй сторінці у соцмережі.
 Комментарии (0)

avatar