ГлавнаяНовостиТехно

Windows 10 запустили на Android-смартфонах

Техно
23.06.2020
81
0.0
Windows 10 запустили на Android-смартфонах
Кілька років тому розробники знайшли спосіб впровадити повноцінну операційну систему Windows 10, яка працює на смартфонах Lumia 950 950 XL. За минулі роки розробка Windows 10 ARM-порту набрала обертів і досягла певного прогресу.

Тепер розробники, які працюють над проектом, кажуть, що команді вдалося змусити Windows 10 Build 19041 (20H1) працювати на смартфон Lumia. В даний час програми ARM64, ARM і x86 можуть працювати з Windows 10 ARM на пристроях Lumia 950 і Lumia 950 XL.

На даний момент робота порту ОС обмежується тільки цими двома пристроями. Хоча розробники працюють над портом для смартфонів Android, досі розробка не поширювалася на пристрої не Lumia. Варто відзначити, що розробники почали роботу над портом для флагманських смартфонів Android.

Повертаючись до Windows 10 на ARM для Lumia, більшість датчиків, включаючи датчик освітленості, акселерометр і гіроскоп, серед іншого, працюють. Додаток “MobileShell” доступно в Магазині Microsoft для пристроїв під управлінням Windows 10 в Lumia, що забезпечує навігацію, статусний рядок і інтеграцію повідомлень.

Можливо, нова ОС Windows 10 ARM стане повноцінною альтернативою Android і iOS, але до цього ще далеко.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.Комментарии (0)

avatar