ГлавнаяНовостиТехно

Унікальний сайт gopsy.online - це можливість швидко знайти психолога

Техно
28.03.2022
448
5.0
Унікальний сайт gopsy.online - це можливість швидко знайти психолога

Нещодавно в Україні почав активно працювати веб-портал, де можна досить швидко і просто відшукати психолога. Унікальний портал психологів GO!Psy – це місце, де можна знайти кваліфікованих фахівців і навіть отримати відповідну психологічну допомогу. Завдяки тому, що допомогу психологів можна отримати в онлайн-режимі, обмежуватись однією локацією необов'язково. Адже кваліфікований психолог може допомогти, перебуваючи в іншому кінці міста чи країни.

Основні переваги онлайн-консультації

Віддаючи перевагу порталу GO!Psy, можна отримати чимало переваг:

 1. Витрачати час на те, щоб діставатися психолога, не потрібно.
 2. Перебуваючи вдома, людині значно комфортніше, ніж у кабінеті.
 3. Онлайн-консультації коштують значно дешевше, ніж реальні. Зумовлено це тим, що психологи, які працюють у спеціальних центрах, витрачають кошти на оренду та на подальше утримання приміщень, на інше.
 4. Якщо виникає екстрене питання, завжди можна отримати оперативну консультацію. Адже більшість психологів на порталі GO! Psy працює у зручний час.
 5. Якщо виникає нестандартна ситуація, завжди можна перенести консультацію. І зробити це буде значно простіше.

Як зробити онлайн-консультацію ефективнішою?

Щоб отримати більше користі від психолога онлайн, слід брати до уваги рекомендації, підготовлені професіоналами. Це позбавить численних проблем і складнощів:

 • Обов'язково необхідно підготувати приміщення чи окрему зону. Важливо, щоб у процесі розмови із психологом нічого не відволікало.
 • Не менш важливо заздалегідь перевіряти й наскільки стабільне та якісне інтернет-з'єднання.
 • Для того, щоб простіше було сконцентруватися, слід обов'язково одягати навушники. Це позбавить всіх відволікаючих факторів.
Унікальний сайт gopsy.online - це можливість швидко знайти психолога
 • Обов'язково потрібно відключити телефон, а також інші гаджети. Це дозволить не лише сконцентруватися, нормально провести бесіду із психологом.
 • Зустріч із психологом не варто переносити, якщо на це немає жодних вагомих причин. Інакше, фахівці просто не співпрацюватимуть.
 • Щоб отримати максимальну користь від консультації, варто переодягтися в домашній одяг. Це дозволить налаштувати більш довірчі стосунки.

Відразу після консультації не варто розмовляти з іншими людьми. Слід деякий час провести наодинці з думками. Це дозволить осмислити ту інформацію, отриману від психолога.

Аватар Seo Николай Лисов
Журналист/Gazetainform

Теги:онлайн, психолог, консультація


Комментарии (0)

avatar
Читайте также